До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

18447691 793401024160052 6061750809993285651 n18 травня 2017 року Україна святкує День вишиванки. Це свято не схоже ні на яке інше, воно не має  відношення до політики чи релігії. Вдягаючи вишиванку, ми не тільки підтримуємо традиції створення та носіння етнічного одягу, ми торкаємося нашої історії, відроджуємо українську національну культуру.

Ініціаторкою свята «День української вишиванки» є студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету Леся Воронюк. У 2007 році вперше група студентів та викладачів факультету за її пропозицією в один день одягнула вишиванки на заняття. А сьогдні свято стало справді масовим та істинно народним.

Українська вишиванка несе в собі духовне багатство, народну мудрість і зв’язок з предками, який не переривається віками. Її передавали з роду в рід, зберігали як безцінну реліквію. Візерунок на вишиванці залежав від того, кому вона призначалась: батькові чи братові, нареченому чи другові, парубку чи одруженому, – кожному вручалась вишита сорочка з візерунком відповідної символіки.

Вишиванка – символ здоров’я й краси, щасливої долі, пам’яті роду, любові та вірності. Палітра новітніх українських вишиванок яскрава й різноманітна. Національне вбрання, національний костюм сьогодні – це не тільки справжній модний тренд, це - щось більше, ніж одяг. Він символізує причетність до великої історії України, гордість бути українцем.Долучилися до прекрасного народного свята і співробітники «Центральної енергетичної компанії». Багато з них прийшли на роботу у вишиваних сорочках. Погляньте, які гарні та усміхнені в нас люди, якими прекрасними ростуть наші діти, і як ми пишаємося тим, що ми – українці!  Дякуємо всім співробітникам ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" за красу, усмішки, життєрадісність. Особлива вдячність - за особисті та родинні фото у вишиванках! Зі святом! 

Як ми відзначили День вишиванки дивіться тут: https://www.youtube.com/watch?v=xFS7TUA2IQw