До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 


28 квітня 2017 року відбулися збори трудового колективу ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

Відповідно до Указу Президента вiд 18 серпня 2006 року №685/2006,  в Україні було підтримано пропозицію Міжнародної організації праці з відзначення  Всесвітнього дня охорони праці. Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до охорони праці на виробництві, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням, а також загибелі й травмуванню людей. Більш ніж в ста країнах світу в цей день проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

За ініціативою Організаційного комітету з підготовки та проведення з нагоди Дня охорони праці заходів в Україні, у 2017 році цей день проходить під девізом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Напередодні у ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» були  проведені комплексні обстеження та огляди стану охорони праці на виробництві, наради з керівниками структурних підрозділів. Аналізуючи статистичні дані по підприємству, директор з охорони праці  ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Володимир Староконь звернув увагу на те, що найчастіші випадки травматизму на виробництві відбуваються тоді, коли знижується увага працівників -  наприкінці робочого дня, тижня, перед обідньою перервою. Ще одним тривожним сигналом є збільшення кількості випадків травматизму у побуті, причиною яких є так званий «людський фактор».

Недарма кажуть, що Правила техніки безпеки написані кров`ю, ціною життя та здоров`я людей. Так, за даними Міжнародної організації праці (МОП), щорічно відбувається понад 270 000 000 нещасних випадків на виробництві. Кожен день в результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві в світі вмирають близько 5000 людей, протягом року - від 2 до 2,3 мільйона. Це більше, ніж під час воєнних конфліктів, катастроф природного характеру тощо.

Слід зазначити, що на підприємстві систематично проводиться перевірка знань та стану охорони праці, що значно сприяє зниженню виробничого травматизму й професійної захворюваності серед персоналу. Проведення Дня охорони праці є додатковим стимулюючим заходом, а також одним з найбільш ефективних способів контролю дотримання вимог правил безпеки, виробничої санітарії і гігієни праці.

Робота з  охорони праці  проводиться при безпосередній участі Генерального директора – Голови Правління, а також членів Ради директорів та керівників структурних підрозділів, на яких покладено персональну відповідальність за стан охорони праці на підприємстві. Це дозволяє не тільки оперативно виявляти порушення, а й застосовувати відповідні заходи з приведення до норм безпеки на робочих місцях.

Слід зазначити, що безпека праці на виробництві є важливою, але недостатньо усвідомленою проблемою нашого суспільства, для розв’язання якої потрібні систематичні та всебічні зусилля. Фактично в усіх країнах світу й міжнародних організаціях дослідження, аналіз та оцінка ризиків для життя і здоров’я працівників є одним з основних механізмів профілактики виробничого травматизму та професійної захворюваності.