Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

13 квітня 2017 року, напередодні свята Великодня, православні християни відзначають Чистий четвер. Сама назва цього дня має на увазі не лише очищення тіла, а й наведення порядку. Здавна важливою традицією було генеральне прибирання  оселі, будинку, подвір`я, догляд за присадибною ділянкою. З понеділка по четвер йшла підготовка до головного свята: мили столи, лавки, вікна, двері. Білили піч, стіни. Вискрібали, вимивали підлогу, витрушували доріжки, перемивали посуд. Вважалось, у кого в Чистий четвер бруд - той весь рік проведе в сварках.

До речі, в Україні, у третю суботу квітня,  згідно з Указом Президента № 855/98, традиційно проводиться День довкілля. За ініціативи  організатора та ідеолога світового Дня навколишнього середовища, Екологічної програми ООН United Nations Environment Network (UNEP), в цей день проводяться заходи з поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідників, а також поширення екологічних знань.Оскількі цього року український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 15 квітня - Світлу суботу, співробітники «Центральної енергетичної компанії» вирішили провести генеральне прибирання у Чистий четвер. І попрацювали завзято, і традицій додержались. Навели чистоту й красоту, отримали заряд оптимізму та гарний настрій напередодні прекрасного світлого свята Великодня.