До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

24 лютого 2017 року відбулись урочисті збори трудового колективу, присвячені п`ятнадцятій річниці Приватного акціонерного товариства «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія».

Підприємство було засноване 28 лютого  2002 року. Тоді занедбані, а подекуди й безгоспні електромережі, були зібрані, реанімовані та приведені в належний технічний стан, для  забезпечення якісної передачі та розподілу електричної енергії споживачам у місті Дніпрі та Дніпропетровській області.

За п'ятнадцять років  наполегливої праці була сформована єдина команда, пріоритетним завданням якої є європейський рівень якості послуг, що надаються  споживачам. Сьогодні з упевненістю можна сказати, що ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» вносить вагомий внесок у розвиток Дніпровського регіону. Компанія створює нові робочі місця, впроваджує сучасні технології, реконструює та модернізує електричні мережі, підстанції, розподільні пункти, поступово проводить заміну зношеного устаткування.

З нагоди ювілею працівників "Центральної енергетичної компанії" привітали перший Генеральний директор – Голова Правління Федір Леонідович Балцун, а також колишній заступник Генерального директора з охорони праці Володимир Семенович Коверець. На урочистих зборах також були присутні Тетяна Мінівна Балцун, яка свого часу очолювала договірний відділ, Юрій Федорович Непранов, колишній начальник Жовтоводських РЕМ та Ніна Хомівна Непранова, яка працювала провідним інженером групи релейного захисту Жовтоводських РЕМ. Ці люди велику частину свого трудового життя присвятили розбудові електромережевого господарства ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» та Дніпропетровщини в цілому. Вони  поділилися спогадами про те, як розпочиналася історія підприємства, які труднощі довелось подолати, щоб всі ці п'ятнадцять років забезпечувати безперебійне та надійне енергопостачання споживачам. Від імені колективу щиро подякував ветеранам за їх внесок у становлення та розвиток підприємства Генеральний директор -  Голова Правління Микола Вікторович Корса.

На урочистих зборах був присутній керівник управління паливно-енергетичного комплексу Дніпропетровської облдержадміністрації, який передав привітання підприємству від керівництва області, побажав успіхів та подальшого розвитку.

За відданість професії, особистий внесок у розвиток електромереж і надійну експлуатацію об'єктів енергетики, з нагоди ювілею було відзначено працівників структурних підрозділів, служб та відділів  ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК». Нагороджували кращих почесними відзнаками  Генеральний директор – Голова Правління та члени Ради директорів.

Яке ж свято без танцю та пісні? Приємним сюрпризом для всіх співробітників «Центральної енергетичної компанії» стали виступи творчих колективів. Та й серед наших працівників багато яскравих талантів! Щире захоплення та аплодисменти викликали пісні у виконанні директора з питань забезпечення бізнесу Володимира Миколайовича Куксіна та інженера служби підстанцій Олени Олександрівни Сергієнко. Їх виступи стали родзинкою заходу, і подарували всім присутнім тепло та радість.

Хочеться додати, що  напередодні 15-річного ювілею "Центральна енергетична компанія" переходить на новий вид діяльності - постачання електричної енергії за регульованим тарифом на території власних мереж. Намічені нові плани, поставлені завдання, і вже розпочалась робота, головною метою є постачання електроенергії споживачам напряму від підприємства з 1 квітня 2017 року.Але найбільшим здобутком ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» є люди, які створюють історію, примножують традиції, і щоденно вносять свій особистий внесок у розвиток енергетичної галузі України.

Вітаємо всіх, хто працює та працював на підприємстві в різні роки, з п`ятнадцятою річницею його заснування. Бажаємо енергетикам нових професійних здобутків, особистого щастя, миру та злагоди, невичерпної енергії, міцного здоров'я, фінансового благополуччя! З ювілеєм!