До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 


image 117 вересня 2016 року у селі Петриківці відбувся щорічний фестиваль «Петриківський Дивоцвіт». Цього року сюди з'їхалися майстри з усієї області. Участь у цьому прекрасному культурно-просвітницькому заході у складі представництва Апостолівського району взяли і працівники ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія». 

Свої таланти продемонстрували гостям фестивалю електромонтер підстанції ЖКК Валентина Анатоліївна Тронь та контролер енергонагляду Лідія Вікторівна Грабовська. Валентина Анатоліївна своїми руками робить ляльки-мотанки та колоритні ляльки для прикрашання осель та ділянок. Лідія Вікторівна та її донечка Вікторія створюють традиційні та стилізовані національні жіночі прикраси з бісеру, квітів, стрічок. До речі, Вікторія вчиться на електрика і, цілком можливо, продовжить династію Грабовських-електроенергетиків.

Наші файні дівчата за підтримки начальника Апостолівських РЕМ Сергія Степановича Грабовського під прапором «Центральної енерегетичної компанії» гідно представили свій район. Їх вироби стали окрасою «Петриківського дицвоцвіту», і за це щиру подяку їм висловив Голова Апостолівської райдержадміністрації Олександр Валерійович Харченко.

Фестиваль - це захоплююче дійство. Він заполонив вулиці та площі Петриківки, сюди з`їхалися сотні народних майстрів. На Центральна алеї було строкато від виробів у петриківському стилі. І традиційний петриківський посуд, і одяг, і прикраси, і навіть дизайнерські стилізовані речі – всього було вдосталь. Були представлені роботи на тканині (сукнях, рушниках, екосумках), на склі, на пластикових новорічних кульках тощо.

А майстри кулінарного мистецтва побалували учасників та гостей фестивалю українським кулішем, смаженими поросятами та баранчиком, домашніми пирогами та хлібом, узваром та іншою смакотою.Культурна програма була насиченою та яскравою. На сцені виступали вокалісти та народні ансамблі, хореографічні колективи, деякі учасники демонстрували неабияку силу та спритність. Аматорські колективи з усіх районів області співали й демонстрували театралізовані міні-постановки. Всі бажаючі брали участь у фотосесіях.
Окрасою фестивалю стали самі гості, які дотримувались українського дрес-коду - від вишиванок та віночків, національних прапорів та шароварів до дизайнерського національного вбрання. Фестиваль подарував людям радість та посмішки, а ще – відчуття національної гідності за прекрасні таланти наших людей.

 Відео Дніпропетровської обласної ради: https://www.youtube.com/watch?v=oCcgCeZBeVk