Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово


image 117 вересня 2016 року у селі Петриківці відбувся щорічний фестиваль «Петриківський Дивоцвіт». Цього року сюди з'їхалися майстри з усієї області. Участь у цьому прекрасному культурно-просвітницькому заході у складі представництва Апостолівського району взяли і працівники ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія». 

Свої таланти продемонстрували гостям фестивалю електромонтер підстанції ЖКК Валентина Анатоліївна Тронь та контролер енергонагляду Лідія Вікторівна Грабовська. Валентина Анатоліївна своїми руками робить ляльки-мотанки та колоритні ляльки для прикрашання осель та ділянок. Лідія Вікторівна та її донечка Вікторія створюють традиційні та стилізовані національні жіночі прикраси з бісеру, квітів, стрічок. До речі, Вікторія вчиться на електрика і, цілком можливо, продовжить династію Грабовських-електроенергетиків.

Наші файні дівчата за підтримки начальника Апостолівських РЕМ Сергія Степановича Грабовського під прапором «Центральної енерегетичної компанії» гідно представили свій район. Їх вироби стали окрасою «Петриківського дицвоцвіту», і за це щиру подяку їм висловив Голова Апостолівської райдержадміністрації Олександр Валерійович Харченко.

Фестиваль - це захоплююче дійство. Він заполонив вулиці та площі Петриківки, сюди з`їхалися сотні народних майстрів. На Центральна алеї було строкато від виробів у петриківському стилі. І традиційний петриківський посуд, і одяг, і прикраси, і навіть дизайнерські стилізовані речі – всього було вдосталь. Були представлені роботи на тканині (сукнях, рушниках, екосумках), на склі, на пластикових новорічних кульках тощо.

А майстри кулінарного мистецтва побалували учасників та гостей фестивалю українським кулішем, смаженими поросятами та баранчиком, домашніми пирогами та хлібом, узваром та іншою смакотою.

{gallery}PETRDIVOZVIT2016{/gallery}

Культурна програма була насиченою та яскравою. На сцені виступали вокалісти та народні ансамблі, хореографічні колективи, деякі учасники демонстрували неабияку силу та спритність. Аматорські колективи з усіх районів області співали й демонстрували театралізовані міні-постановки. Всі бажаючі брали участь у фотосесіях.
Окрасою фестивалю стали самі гості, які дотримувались українського дрес-коду - від вишиванок та віночків, національних прапорів та шароварів до дизайнерського національного вбрання. Фестиваль подарував людям радість та посмішки, а ще – відчуття національної гідності за прекрасні таланти наших людей.

 Відео Дніпропетровської обласної ради: https://www.youtube.com/watch?v=oCcgCeZBeVk