До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

23 липня 2016 року, у м. Чернігові,  на базі лижних видів спорту пройшла II Спартакіада обласної профспілкової організації Незалежної галузевої профспілки енергетиків ПАТ «Чернігівобленерго». У цих змаганнях вперше взяла участь команда нашого підприємства,  а такожі команда наших партнерів - енергетиків ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання». Родзинкою заходу стала участь в ньому команд інших професійних галузей – «Приватбанку» та батальйону Національної гвардії України.

Змагання проводилися на декількох майданчиках за різними розділами: міні-футбол, гирьовий спорт, легка атлетика, армспорт, шахи, шашки, перетягування канату. На учасників також чекали конкурси «Кращий спортсмен-професіонал», весела естафета «На лижах по траві». Але найулюбленішими, безумовно стали кулінарний конкурс з командною презентацією «Наша каша», а також народна розвага з перетягування каната.

Загалом змагалися, активно та з користю проводили час більш ніж 1500 учасників та гостей «енергетичного свята», гаслом якого став слоган «Тато, мама і я – енергетична сім’я!». Саме таку назву мав родинний конкурс, де разом з батьками змагалися й діти. Вони не тільки виборювали  перемогу у конкурсі дитячого малюнку, а й завзято підтримували батьків на інших етапах змагань. Прапор «Центральної енергетичної компанії» з честю захищала родина Буртових.

Кулінарний конкурс «Найсмачніша каша» став улюбленим серед учасників, адже вимагав не тільки навиків приготування страви в польових умовах, а ще й цікавої презентації. Акторські таланти та здібності у цьому конкурсі за традицією демонструють навіть представники керівництва електромереж, адже «на кону» - імідж підприємства, прапори якого вони захищають. Отже, перемогу було здобути зовсім нелегко.

За підсумками змагань головний приз Спартакіади виборола досвідчена команда Ніжинських РЕМ. "Знак лідерства" за найактивнішу підтримку своєї команди - у колективу Чернігівських міських електромереж.

Наша команда під керівництвом директора з охорони праці Володимира Староконя отримала грамоти в особистих заліках, а також неабиякий стимул ретельно готуватися до наступної Спартакіади. 

Що ж, відтепер сміливо можна сказати, що з 2016 р. енергетики Чернігівщини започаткували традицію проведення відкритих всеукраїнських змагань, в яких беруть участь представники різних галузей та регіонів України. Підтримку заходу надали Чернігівське обласне фізкультурно-спортивне товариство «Україна», депутати Верховної ради та Чернігівської міської ради. Завдяки злагодженій співпраці організаторів, ентузіазму учасників та гостей,  Спартакіада стала справжнім святом спорту, родинного дозвілля та здорового способу життя.

Головним сюрпризом для всіх став смажений кабанчик, який допоміг відновити сили всім учасникам змагань.Голова Правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач від імені організаторів зазначив: «Ми хочемо показати всім, як потрібно працювати і відпочивати. Той, хто вміє гарно відпочивати -  вміє й гарно працювати».

Його думку підтримує й Генеральний директор – Голова Правління ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» Микола Корса: «Цей захід є прекрасним прикладом, як можна цікаво та з користю проводити дозвілля всією родиною. Адже часто буває так, що тато з мамою настільки зайняті роботою, що дуже рідко проводять час з дітьми. На подібних змаганнях всі члени сім`ї підтримують одне одного, разом працюючи заради перемоги. А ще дітвора дізнається, чим саме займаються батьки на роботі, наскільки вона важлива, корисна, а іноді й небезпечна. Це об`єднує родини та колективи, і це - наша найголовніша перемога!».

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=tr1FYuwOQRM