До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

DSC 011130 січня 2017 року, у залі засідань виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області відбулась робоча нарада на тему: «Про перехід на постачання електричної енергії ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» з 1 квітня 2017 року», за участю міського голови м. Вільногірська Володимира Василенка.

У заході взяли участь депутати Вільногірської міської ради, заступники міського голови, начальники відділів виконавчого комітету, управлінь міської ради, керівники підприємств і організацій, приватні підприємці. ПрАТ ПЕЕМ «ЦЕК» представляли директор комерційний  Михайло Прочан та начальник Вільногірських РЕМ Олександр Яровий, з боку ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» - начальних Верхньодніпровського РЕМ Михайло Тарасенко.

 

У ході наради розглядались питання щодо механізму переходу споживачів від одного постачальника до іншого, питання розрахунків за спожиту електроенергію та авансування послуг юридичними особами та ФОП, заміни електролічильників, зміни тарифів на електроенергію, виконання соціальних зобов’язань стосовно незахищених верств населення (оформлення та отримання субсидій) тощо.

Проведення подібних зустрічей є дуже важливим для надання роз`яснень з питань переходу до нового постачальника електроенергії за регульованим тарифом на закріпленій території - ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія».

Представники ПрАт "ПЕЕМ "ЦЕК" розповіли про процедуру переходу споживачів до нового постачальника, а також відповіли на актуальні питання. Начальник Верхньодніпровських РЕМ ПАТ "ДТЕК "ДНІПРООБЛЕНЕРГО" теж відповідав на питання споживачів, підтвердивши інформацію про перехід, який відбудеться 1 квітня 2017 року.Наше підприємство ставить за мету спрощення процедури переукладення договорів, скорочення перехідного періоду та заощадження часу своїх споживачів, і дякує Вільногірській міській раді та особисто міському голові за розуміння та  надання сприяння щодо проведення таких нарад, для напрацювання відповідних рішень з актуальних питань.

Відео прес-служби філії ВГМК ПАТ "ОГХК": http://vgmk.mcom.dp.ua/