До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 


19 січня 2017 року, в актовій залі офісу ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» відбулась конференція делегатів трудового колективу. Її відкрив голова первинної профспілкової організації «Центральної енергетичної компанії» Василь Десятерик, який оголосив порядок денний:

  1. Розгляд і прийняття проекту Колективного договору на 2017-2019 р.р.
  2. Затвердження Правил внутрішнього трудового розпорядку.    

 

Членами президії були обрані начальник Інгулецьких РЕМ Віктор Черепанюк та провідний інженер - керівник групи надійності та протиаварійної роботи Анна Ткачова. Повноваження мандатної та лічильної комісії було покладено на президію.З докладом про проект нового Колективного договору виступив директор з персоналу Ігор Коваленко. Він підбив підсумки роботи діючого колдоговору, зупинився на деяких його перевагах та недоліках, розповів про зміни у законодавстві стосовно оплати праці. Він також підкреслив важливу роль спільної з профспілкою роботи у питанні захисту прав працівників. Коваленко звернув увагу на те, що в процесі опрацювання проекту договору на 2017-2019 р.р. було враховано більшість зауважень та пропозицій працівників підприємства, надані у період до 13 січня 2017 р.

Генеральний директор – Голова Правління ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» Микола Корса у своєму виступі зазначив: "Компанія не має заборгованості по заробітній платі, наші співробітники мають достойні умови праці та стимул якісно працювати. А в умовах переходу на постачання електроенергії мотивація ефективно працювати буде тільки зростати». Керівник «Центральної енергетичної компанії» також привітав всіх зі святом Водохреща, і побажав міцного здоров`я, миру та нових трудових здобутків.

В цілому колективний договір за 2013-2016 рік делегати визнали виконаним,  і було поставлено питання прийняття нового договору на 2017-2019 р.р.  Рішенням конференції трудового колективу ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» він був прийнятий одноголосно. Після колективного обговорення були також прийняті Правила внутрішнього трудового розпорядку підприємства.

Отже, питання порядку денного були вичерпані, роботу конференції завершено. Були присутніми 69 делегатів трудового колективу підприємства, отже, вона  була визнана легітимною та правомочною до прийняття рішень.