До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Роз’яснення щодо отримання тарифу на електроенергію для побутових споживачів,

які проживають в житлових будинках (квартирах) з електроопалювальними установками

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2024 року № 632 № 632 внесені зміни до Постанови від 5 червня 2019 року № 483 «Про затвердження Положення про покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії».

У зв’язку із внесенням змін до умов застосування тарифів на електричну енергію для індивідуальних та колективних побутових споживачів, які проживають в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками, ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» надає роз’яснення щодо отримання населенням тарифу на електроопалення у періоді з 01 жовтня по 30 квітня.

Помешкання, обладнані електроопалювальними установками, вважаються такими, якщо у них встановлені електроопалювальні установки відповідно до проєктної документації. Підтвердженням встановлення електрообладнання для опалення є документи про введення в експлуатацію відповідних установок та паспорт точки розподілу, наданий оператором системи розподілу, з відміткою щодо наявної електроопалювальної установки.

Підтвердженням введення в експлуатацію електроопалювальної установки може бути один з таких документів:

1) технічний паспорт, в якому у графі «вид опалення» зазначене електроопалення;

2) акт, складений інспектором державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії, щодо обстеження стану електрообладння споживача з інформацією про наявність та готовність до використання за призначенням електроопалювальної установки;

3) акт, складений представником оператора системи розподілу, про наявність та готовність до використання за призначенням електроопалювальної установки;

4) відмітка сервісного центру про введення електроопалювальної установки в експлуатацію під час її взяття на гарантійне обслуговування.

Тому, для застосування відповідного тарифу необхідно внесення даних в паспорт точки розподілу щодо встановлення електричного опалення, і тільки після цього споживачу може надаватись відповідний тариф на електроопалення.

У разі відсутності у споживача в паспорті точки розподілу відмітки про наявність електроопалювальної установки, споживачу необхідно звернутися до оператору системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ ««Центральна енергетична компанія» з наданням підтверджуючих документів.