До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

 

Шановні споживачі, настає спекотний літній період, який супроводжується підвищенням температури

навколишнього середовища та, на жаль, як наслідок, збільшенням кількості пожеж.

Нагадуємо, що навмисне спалювання сухостою категорично заборонено!

 

Особливо небезпечно розводити багаття під проводами, поблизу енергетичних об’єктів і ліній електропередачі. Вогонь та висока температура можуть спричинити замикання й аварійне вимкнення лінії.

Також нагадуємо, що в охоронних зонах, згідно з правилами охорони електричних мереж, КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО не тільки розпалювати вогонь, а і палити та залишати недопалки, а також складати легкозаймисті матеріали, розміщати звалища різних горючих і хімічнонебезпечних відходів, розміщати постійні та тимчасові будівлі (дачі, будівельні вагончики тощо).

Охоронна зона (у повітрі та на землі) відводиться уздовж повітряних ліній електропередачі, ширина якої залежить від напруги лінії та береться по вертикалі проєкції крайніх проводів:

- від проводів напругою до 1 кВ – 2 м;

- від проводів напругою до 20 кВ – 10 м;

- від проводів напругою до 35 кВ – 15 м;

- від проводів напругою до 110 кВ – 20 м;

- від проводів напругою до 150-220 кВ – 25 м.

По периметру трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв охоронна зона становить 3 м від огорожі або споруди.

Згідно зі змінами, внесеними до Кримінального кодексу України, дії з навмисного спалювання сухостою розцінюються як кримінальний злочин, які посилюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану та передбачають покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

 

Звертаємося з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки на природі, не розпалювати багаття в лісі,

не спалювати суху траву, стерню, бур’яни, залишки рослинності, листя та сміття 

та не провокувати виникнення пожеж, котрі можуть завдати чимало шкоди людям і довкіллю.

Пам’ятайте, що багаття загасити набагато простіше, ніж ліс.