До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Планові ремонти та технічне обслуговування електрообладнання

 

Безперервна експлуатація електрообладнання потребує проведення його вчасного технічного обслуговування та ремонту.

 

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» регулярно виконує планові ремонти для забезпечення або відновлення працездатності електрообладнання та запобігання аварійним ситуаціям у мережах. За допомогою чистки, заміни або ремонту частин, що швидко зношуються, а також регулюванням вузлів і механізмів забезпечується безперебійне та якісне електропостачання споживачам протягом найскладнішого осінньо-зимового періоду.

 

Більшість планових робіт в електричних мережах потребують попереднього знеструмлення обладнання. Планові роботи в мережах виконуємо майже щодня, тому ми наперед плануємо знеструмлення для ремонту устаткування згідно з "Правилами технічного обслуговування та ремонту обладнання, будівель і споруд станцій та мереж" і "Правилами улаштування електроустановок".

 

Планові роботи ведуться переважно по буднях, упродовж робочого дня, часовий діапазон відключення орієнтовно з 08:00 до 17:00, але відключати електроенергію можуть і всього на годину-дві, залежно від обсягу робіт.

 

Завчасна інформація про планові відключення за п’ять діб до початку робіт завжди розміщена на офіційному сайті Товариства у розділі Відключення/Планові відключення, а також на каналах «ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» інформує!» у Viber за посиланням:

https://invite.viber.com/ та Telegram за посиланням: https://t.me/cek_info . Тому, будь ласка, заходьте на наш сайт за посиланням: https://cek.dp.ua/cekservice/web/power_outages або долучайтеся до наших інформ-каналів!