До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

ДОПОМОЖЕМО ЗСУ РАЗОМ!

 

На нараді Первинної профспілкової організації ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» було прийняте рішення про пошук додаткових можливостей підтримки Збройних Сил України та наших військових, адже вони дуже потребують нашої допомоги та піклування.

 

Триває збір пластикових кришечок на перероблювання, кошти від яких підуть на виробництво українських БПЛА. Контактна особа – Олена КОБЗАР (067-523-35-58).

 

Оголошується збір постільної білизни для госпіталів. Якщо у вас залишилася непотрібна або невідповідна за розмірами білизна, будь ласка, поділіться з пораненими бійцями. Контактна особа – Олена ЧУБЕНКО (097-923-10-23).

 

Запрошуємо всіх, хто вміє та полюбляє в’язати, зігріти наших військових! Їм так потрібні теплі шкарпетки! Контактна особа – Тетяна ГЕРАСИМЕНКО (097-687-47-44).

 

Взяти участь у допомозі мають можливість усі охочі, а небайдужим колегам пропонуємо долучитися до перерахування одноденного заробітку на потреби ЗСУ! Контактна особа – Олена КОБЗАР (067-523-35-58).

 

Об’єднавшись, ми обов’язково здолаємо ворога!