До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Оновлений графік стабілізаційних погодинних відключень

 

Шановні споживачі, будь ласка, ознайомтеся з оновленим графіком стабілізаційних  погодинних  відключень!

 

З метою більш рівномірного розподілення балансу потужності три черги споживачів розподіляються на під черги. Час і тривалість відключень не змінюються. Оновлений графік почне діяти з 00:01 12 лютого. Максимальний час відключення електроенергії складає близько 4-х годин.

 

Попереджаємо, що вказані терміни можуть коливатися в межах 30-40 хвилин. Також інформація у графіку стосовно черг та адрес може змінюватися, тому, будь ласка, уважно слідкуйте за новинами Товариства на нашому сайті та на наших сторінках у соціальних мережах.

 

Просимо з розумінням поставитися до цих заходів, адже енергетики цілодобово працюють заради підтримки енергосистеми України.

 

Будь ласка, дорогі друзі, споживайте електроенергію ощадливо, вмикайте енергоємні прилади (пральні машини, електрочайники, електроплити, бойлери тощо) почергово, намагайтеся максимально знизити споживання електроенергії вранці з 6.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00. Просимо за можливості відмовитися від використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів, оптимізувати виробничі процеси.

 

Усі ці заходи можуть допомогти за можливості якомога рідше застосовувати відключення.

 

Заздалегідь щиро дякуємо за допомогу у підтримці енергосистеми країни!

 

Графіки стабілізаційних погодинних відключень для побутових і юридичних споживачів м. Дніпро

Графіки стабілізаційних погодинних відключень для побутових і юридичних споживачів м. Жовті Води

Графіки стабілізаційних погодинних відключень для побутових і юридичних споживачів м. Вільногірськ

Графіки стабілізаційних погодинних відключень для побутових і юридичних споживачів м. Кривий Ріг

Графіки стабілізаційних погодинних відключень для побутових і юридичних споживачів м. Павлоград