До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Про особливості застосування графіків погодинних відключень

 

Шановні споживачі, роз'яснюємо, чому в деяких будинках залишається світло, а в деяких відключають світло декілька разів поспіль: різні будинки та навіть під’їзди одного будинку можуть бути заживлені від різних ліній електропередачі. Диспетчери орієнтуються не на конкретні будинки, а стежать за перевищенням споживання на кожній мережі. Енергетики чергують лінії для вимкнення, але якщо якісь будинки не вимикаються зовсім, то це свідчить про наявність об`єктів критичної інфраструктури на лінії, що живить ці будинки. Наприклад: лікарня, водоканал, школа тощо.

Дорогі друзі, вкотре нагадуємо, що дуже важливо максимально економити електричну енергію у пікові години навантаження: з 07:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00 навіть тим, кому взагалі не відключають світло.

Дуже просимо з розумінням поставитися до ситуації з аварійними та погодинними відключеннями!

Ми обов’язково все подолаємо! Все буде Україна!