До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Інформація щодо застосування графіку аварійних відключень!

 

Шановні споживачі, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомляє, що з метою забезпечення балансової надійності об’єднаної енергетичної системи України й уникнення масштабних аварій в електромережах, за розпорядженням НЕК "Укренерго" можливе застосування графіку аварійних відключень (ГАВ)!

 

По мережах Товариства ГАВ може бути застосований у наступних населених пунктах: м. Дніпро, м. Марганець, м. Жовті Води, м. Вільногірськ, с. Партизанське.

 

ГАВ – це перелік ліній (фідерів), які підлягають відключенню у разі надходження команди на застосування графіка. Графіки аварійних відключень електроенергії (ГАВ) вводяться персоналом операторів системи розподілу за розпорядженням диспетчера Регіонального диспетчерського центру НЕК "Укренерго" у разі перевантаження системи.

 

Диспетчери електроенергетичної системи, підприємства електроенергетики, чергові підстанцій виконують розпорядження на застосування ГАВ у термін до 15 хвилин, без попередження споживачів та попереднього узгодження з місцевими органами виконавчої влади.

 

Команда на введення ГАВ дається у розрізі обсягу навантаження, яке потрібно зняти, а не у розрізі споживачів, яких треба відключити. Введення та скасування ГАВ також регламентується диспетчером РДЦ НЕК "Укренерго".

 

Просимо поставитися до тимчасових обмежень максимально відповідально, адже тільки завдяки цим заходам можливе забезпечення подальшої безперебійної роботи всієї об’єднаної енергетичної системи України!