До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Як уникнути нарахування некоректних обсягів споживання електричної енергії , якщо Ви тривалий час не проживаєте у будинку/квартирі

 

Шановні споживачі! На жаль, зараз, під час війни, багато хто перебуває далеко від дома. За таких умов споживачі не передають до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» щомісячно показники лічильника електричної енергії, тому виникає питання щодо формування коректних обсягів споживання.

В такому випадку, відповідно до Кодексу комерційного обліку електричної енергії п. 8.6.5, обсяг споживання електричної енергії за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.Тому, рекомендуємо, якщо ви плануєте залишити будинок/квартиру на тривалий час, звернутись до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» та написати заяву про тимчасове відключення електроенергії (послуга платна), щоб уникнути формування боргу перед Постачальником.

Нагадуємо, що фактичні показники електролічильника ви маєте можливість надсилати через наступні сервіси:

- в Особистому кабінеті на сайті компанії ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за посиланням: https://cek.dp.ua/abonent/

- у месенджері Viber - https://cek.dp.ua/viber/

- у месенджері Telegram - https://cek.dp.ua/tg/

або зателефонувавши на гарячу лінію ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за номером 0 800 300 015 (безкоштовно), а також за телефонами: (067) 541-30-78; (067) 560-67-90; (050) 411-82-35; (056) 736 25 30.

Якщо все-таки виникла потреба в коригуванні показників лічильника електричної енергії, будь ласка, зверніться до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» у будь-який зручний для вас спосіб: за допомогою call-центру Товариства 0 800 300 015, особисто, напишіть листа або за допомогою онлайн звернення на нашому сайті за посиланням: https://cek.dp.ua/index.php/kontakty.html

Коригування відбувається тільки після зняття показників приладу обліку електроенергії та оформлення Акту контрольного обліку лічильника електричної енергії контролером ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».