Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Шановні споживачі, якщо у вас відсутній Договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, просимо вас терміново надати всі необхідні документи до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»!

 

З метою впорядкування бази персональних даних, яка постійно змінюється внаслідок великої міграції населення, спричиненої воєнним станом, забезпечення якісного та безпечного обслуговування населення й упередження будь-яких невизначених ситуацій, якими може скористатися ворог, просимо проявити пильність, відповідальність і не чинити перешкоди у наданні інформації, передбаченої чинним законодавством України!

Тому, якщо у вас відсутній Договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (підписаний Паспорт точки розподілу електричної енергії), просимо Вас терміново надати всі необхідні документи згідно з п. 2.1.8 Правил роздрібного ринку електричної енергії, а також відповідно до Постанови НКРЕКП «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом» для подальшої комунікації, надання будь-якої інформації та взагалі обслуговування споживачів виключно за умови їх попередньої ідентифікації. У разі відмови споживача від співпраці оператор системи розподілу залишає за собою право припинити обслуговування та будь-яку комунікацію з невизначеною особою.

Для оформлення Договору Вам необхідно надати до структурних підрозділів ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» наступні документи:

- заповнену Заяву-приєднання;

- заповнену Заяву співвласника квартири чи будинку (за потребою);

- копію паспорту;

- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

- копію документа, яким визначено право власності чи користування на квартиру чи будинок (приміщення).

Звертаємо Вашу увагу, що на копіях документів у вільному місці має бути проставлено: «Згідно з оригіналом», Ваші П.І.Б. і підпис. Також рекомендуємо власноруч написати мету використання копії Ваших документів: «Для укладання Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії».

Задля зручності пропонуємо Вам отримати зразки Заяви-Приєднання та здійснити попереднє подання пакету документів для формування Договору на офіційному сайті Товариства за посиланням:

https://cek.dp.ua/cekservice/web/actualization ,

або за допомогою електронної пошти на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також Ви маєте можливість надати пакет необхідних документів за допомогою послуг «Нової пошти», «Укрпошти» або кур’єрської доставки за адресою: ДнРЕМ м. Дніпро,

вул. Бориса Кротова, 44 або залишити у поштовій скриньці, розташованій на території Дніпропетровських РЕМ (для мешканців м. Дніпро).

Більш детальну консультацію можна отримати за номером call-центру Товариства 0800300015, за телефонами: (067) 541-30-78; (067) 560-67-90; (050) 411-82-35; (056) 736 25 30,

а також за телефоном Інформаційно-консультаційного центру Товариства: (0562) 33-38-43.

Дорогі друзі, заздалегідь вдячні за розуміння, оперативність і плідну співпрацю!