Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

У Дніпропетровській області встановився високий рівень пожежної небезпеки!

 

Шановні споживачі, в Дніпропетровській області встановився високий рівень пожежної небезпеки, рятувальники закликають не спалювати сухостій і сміття.

Працівники ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» не припиняють наводити лад на прилеглій території біля енергооб’єктів Товариства: покосили та зрізали траву, розчистили ділянки від гілок і зелених насаджень, прибирають сміття. Ці заходи необхідні не тільки для запобігання пожежонебезпечним ситуаціям, а і для забезпечення надійної, безпечної та якісної експлуатації системи розподілу.

Ми дуже сподіваємося на своєчасні розрахунки за спожиту електроенергію. Це особистий посильний внесок кожного споживача на підтримку енергетичного фронту нашої країни: стабільної роботи всієї української енергосистеми!

 

Підтримаємо один одного! Скорішої перемоги та миру нам усім! Все буде Україна!