Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

На період дії в країні воєнного стану ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» підключає до мереж усіх, хто цього потребує!

 

У зв’язку з тимчасовим розміщенням вимушено переміщених осіб з інших населених пунктів України в гуртожитку, розташованому в м. Жовті Води, оператором системи розподілу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» був відновлений розподіл електричної енергії.

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомив Постачальника електроенергії (ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ») про відновлення розподілу електричної енергії до цього гуртожитку на період дії воєнного стану, але отримав відповідь, що у зв’язку з наявністю у цього об’єкта заборгованості за спожиту електроенергію, немає підстав для надання вимоги про відновлення електропостачання.

Попри складне становище, біженці згодні сплачувати за поточну спожиту електричну енергію, але Постачальник не приймає поточні обсяги спожитої електроенергії, що не дає можливості біженцям сплачувати за фактично спожиту електроенергію. Це пряме порушення закону України «Про ринок електричної енергії» та перекладання всіх витрат на оператора системи розподілу.

Ми дуже сподіваємося на розуміння та підтримку з боку державних органів влади, недопущення порушення чинного законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, захист прав оператора системи розподілу та забезпечення повноцінної життєдіяльності біженців. Адже турбота та допомога співвітчизникам, які постраждали від бойових дій і були змушені покинути свої домівки, це наш спільний громадянський обов’язок!