Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» продовжує обслуговування, контрольний огляд та технічну перевірку засобів обліку електроенергії в штатному режимі

 

Шановні споживачі, дуже просимо відповідально та з розумінням поставитися до виконання нашими працівниками своїх посадових обов’язків з обслуговування комерційного обліку електроенергії та надавати їм доступ до своїх електролічильників. Зрозуміло, тільки після того, як наш працівник пред’явить службове посвідчення.


Нагадуємо, що регулярний огляд приладів обліку необхідно здійснювати для коректного нарахування спожитих кіловат-години, перевірки цілісності пломб і належної працездатності електролічильників.
Висловлюємо щиру вдячність усім нашим споживачам, які продовжують вчасно подавати показники електролічильників і здійснювати оплату за спожиту електричну енергію. Адже стабільна робота енергосистеми та енергетична безпека зумовлені належним обліком спожитої електроенергії та своєчасною оплатою за надані послуги.

 

Ми обов’язково переможемо! Все буде Україна!