Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» відновлює роботи з надання різноманітних та якісних послуг з виконання підрядних робіт

 

Дорогі друзі, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» продовжує працювати в посиленому режимі, докладаючи максимум зусиль для наближення перемоги, забезпечення надійного тилу та створення комфортних і затишних умов для наших споживачів.

 
Хочемо висловити глибоку вдячність усім споживачам, які вчасно надали Товариству показники електролічильників і попри будь які обставини продовжують сплачувати за спожиту електроенергію. Адже стабільна робота енергосистеми забезпечується перш за все своєчасною оплатою за надані послуги.


Повідомляємо, що Товариство відновлює роботи з надання різноманітних та якісних послуг з виконання підрядних робіт:

- заміна лічильників електроенергії;

- заміна трансформаторів струму 0,4 кВ;

- вимірювання втрат напруги в колах напруги трансформаторів напруги 6 – 330 кВ, з видачею протоколів вимірювання (лабораторія вимірювання втрат напруги має Свідоцтво про атестацію на виконання цих робіт);

- вимірювання завантажень вторинних кіл трансформаторів струму та напруги 6 – 330 кВ (лабораторія має Свідоцтво про атестацію на виконання цих робіт);

- державну повірку та атестацію трансформаторів струму та напруги 6 – 35 кВ, сумісно з Державними центрами стандартизації та метрології (зняття характеристик з трансформаторів струму та напруги, оформлення протоколів, видача документів про повірку);

- параметризацію лічильників електричної енергії різних виробників, які допущені для використання в Україні, державним реєстром засобів вимірювальної техніки;

- позапланову технічну перевірку лічильників електричної енергії;

- повторне підключення електроустановок споживачів;

- випробування всіх видів електрообладнання 6-150 кВ;

- виконання повного аналізу трансформаторного масла;

- пошук пошкоджень та ремонт кабельних ліній 0,4-35 кВ;

- оперативно-технічне обслуговування електрообладнання споживачів.


ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» має в своєму розпорядженні групу хімічного аналізу, яка виконує повний аналіз трансформаторного масла та власну пересувну електротехнічну лабораторію. А також усі свідоцтва, які засвідчують технічну компетентність служби діагностики ізоляції та захисту від перенапруг.


Наші працівники володіють відповідною кваліфікацією та досвідом для надання широкого спектру послуг і забезпечення високої якості виконання робіт.


Також просимо всіх наших клієнтів надавати нашим працівникам доступ до своїх електролічильників. Зрозуміло, тільки після того, як наш працівник пред’явить службове посвідчення.


Разом до перемоги! Все буде Україна!