Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

 

Шановні споживачі електричної енергії!

17.03.2021 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Постановою №475 «Про затвердження змін до деяких постанов НКРЕКП» внесла зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП 14.03.2018 року № 312 (далі – ПРРЕЕ).

У відповідності до пункту 2.4.2 глави 2.4. ІІ розділу ПРРЕЕ, дозволена (договірна) потужність об’єктів індивідуальних побутових споживачів визначається виходячи з проєктної документації електрозабезпечення об’єкта споживача й обмежується на рівні потужності, передбаченої проєктною документацією вказаного об’єкта та/або технічними характеристиками мереж зовнішнього електрозабезпечення, а у разі її відсутності – на рівні не нижче 3 кВт.

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» надіслало індивідуальним побутовим споживачам, дозволена (договірна) потужність яких не перевищувала 3 кВт, повідомлення про погодження дозволеної (договірної) потужності за договором споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії на рівні 3 кВт.

У разі незгоди із зазначеною величиною дозволеної (договірної) потужності, споживачу необхідно у 30-денний термін від дати отримання повідомлення, але не пізніше 01.01.2022 звернутися до ПрАТ «ПЕЕ «ЦЕК» та надати відповідне обґрунтування іншої величини дозволеної потужності об’єкта.