Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Напад на співробітників ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» при виконанні службових обов’язків

 

З моменту набрання чинності Закону України від 15.07.2021 № 1657-IX., який скасовує заборону на відключення електроенергії побутовим споживачам через заборгованість за спожиту електричну енергію, Постачальники електроенергії (в Дніпропетровській області - ТОВ Дніпровські енергетичні послуги «Yasno») почали направляти боржникам попередження про припинення електропостачання.

 

Споживачам, які вчасно не погасили заборгованість, постачальні компанії ініціювали процедуру відключення від електропостачання, направивши операторам системи розподілу, в тому числі ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», вимоги на знеструмлення електроустановок цих споживачів.

 

Безпрецедентний випадок стався у м. Павлоград, коли споживач, перебуваючи у вкрай емоційному стані, зробив напад на співробітників ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» при виконанні службових обов’язків, а саме: штовхав електромонтера під час роботи в електрощитовій, створюючи тим самим електронебезпечну ситуацію, наслідками якої могли бути тяжкі тілесні ушкодження або навіть смерть. Проти начальника Павлоградських РЕМ, який особисто був присутній на місці подій і зробив спробу захистити підлеглого, споживач навіть застосував сльозогінний газовий балончик, що спричинив опік очей і госпіталізацію постраждалого.

 

Зараз правоохоронними органами надається правова оцінка дій цього споживача.