Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

6

Важлива інформація!

Працівниками ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»  під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики були виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікацій.  Згідно з виявленими порушеннями був складений акт про неправомірне розміщення технічних засобів телекомунікацій (Додаток №1).

Якщо власник технічних засобів телекомунікацій, самовільно розміщених на елементах інфраструктури, протягом 30 календарних днів з дня розміщення інформації на сайті не звертається для узгодження умов розташування технічних засобів та укладання  договору про сумісний підвіс, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» має право самостійно демонтувати технічні засоби телекомунікацій та вимагати від власника відшкодування вартості виконаних робіт згідно з п.38 Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта енергетики, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2018 року.

Контакти для зв’язку з фахівцем ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»: 096 219-40-09

«ЦЕК» - твоє джерело енергії!