До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

6До уваги юридичних споживачів!

Відповідно до пункту 7 Постанови НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 на період з 01 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року, універсальні послуги, крім побутових та малих непобутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт.

У зазначений період на бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та на інших споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт, поширюються всі права та обов'язки, передбачені Законом України "Про ринок електричної енергії" та Правилами для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг.

 

Таким чином, з 01.01.2021 право на отримання універсальної послуги матимуть лише побутові споживачі та малі непобутові споживачі з договірною потужністю до 50кВт.

Враховуючи вищезазначене, усім споживачам, які не відносяться до категорії малих непобутових споживачів необхідно обрати нового електропостачальника та укласти договори про постачання електричної енергії споживачу.

Споживач має право вільно обирати електропостачальників.

З реєстром електропостачальників, які уклали договори з ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Ви можете ознайомитися у розділі «Реєстр постачальників».

Звертаємо Вашу увагу, якщо споживач своєчасно не уклав з електропостачальником договір про постачання електричної енергії, постачання електроенергії споживачу здійснюється постачальником «останньої надії» - юридичною особою, яка за визначених законом умов не має права відмовити в підписанні договору про постачання електроенергії. Договір з постачальником «останньої надії» гарантує споживачеві постачання електроенергії протягом 90 днів. За цей період споживач зобов’язаний визначитися з постачальником.

«ЦЕК» - твоє джерело енергії!