Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

 

reconstrukciaРеконструкція кабельної лінії

Від застарілих до нових. 700 метрів кабелю з паперовою просоченою ізоляцією замінили на кабель з ізоляцією зі зшитого поліетилену. Таку реконструкцію кабельної лінії в рамках Інвестиційної програми 2020 провели працівники ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» в Інгулецькому районі Кривого Рогу. Новий кабель має кілька переваг над старим:

- підвищену робочу температуру, що дозволяє збільшити пропускну здатність;

- підвищену стійкість при роботі в умовах перевантажень і коротких замикань;

- відсутність витоку масла, що знижує ризик забруднення навколишнього середовища;

- не містить масла, бітуму, свинцю, що спрощує монтаж, експлуатацію і усуває екологічно несприятливі фактори.

Сама кабельна лінія експлуатується 21 рік, тож вже потребувала ремонту. Адже від справності цього об’єкту залежить енергопостачання 2 теплових розподільних пунктів «Криворіжтепломережі», 4 багатоповерхівок та 6 юридичних споживачів. А в аварійному режимі через неї додатково живляться ще 6 багатоповерхівок, 10 юридичних споживачів та ще 2 теплових розподільних пункти «Криворіжтепломережі».

І задля того, аби всі ці об’єкти не залишалися без напруги, наші працівники реконструювали кабельну лінію заздалегідь.

«ЦЕК» - твоє джерело енергії!