Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

 

quarantineАдаптивний карантин буде подовжено!

Кабінет Міністрів продовжив дію карантину в Україні до 31 серпня. На цей період країну поділять на чотири зони з урахуванням епідемічної ситуації по захворюваності на коронавірус – «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «зелену».

В кожній зоні діятимуть свої правила та обмеження. Та незмінними для усіх зон залишаються наступні:
• носіння маски чи респіратора в громадських місцях;
• перевезення пасажирів лише за кількістю місць для сидіння;

• кінотеатри мають бути заповнені не більше, ніж на 50%;
• проведення масових заходів, де наповненість повинна бути не більше однієї людини на п'ять квадратних метрів.

Наша компанія продовжує свою роботу в період дії адаптивного карантину. Ми кожен день обслуговуємо електричні мережі, аби у Ваших домівках було світло. Та, якщо у Вас виникли будь-які питання щодо енергопостачання, Ви можете оформити онлайн-звернення на нашому офіційному сайті https://cek.dp.ua.

Або зателефонувати на гарячу лінію до кол-центру безкоштовно (цілодобово): 0 800 300 015 чи до інформаційно-консультаційного центру: (0562) 33-38-43. Також Ви можете надсилати листи на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., чи спілкуватись з нами на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/cek.dp.ua

Щиро дякуємо за розуміння і бажаємо Вам міцного здоров’я.

«ЦЕК» - твоє джерело енергії!