Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

 

Шановні споживачі, колеги та громадяни міста!

Ситуація з розповсюдженням коронавірусу 2019-nCoV у світі потребує особливої уваги. За оцінками ВООЗ та ECDC ризики розповсюдження цього штаму вірусу залишаються високими як на регіональному, так і на глобальному рівнях. З метою забезпечення раннього виявлення можливих випадків нового вірусу необхідно кожній людині посилювати запобіжні заходи безпеки для своїх родин від потенційної загрози.

 

У зв’язку із загальнодержавними карантинними заходами через коронавірус, оголошеними згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», доступ сторонніх осіб до структурних підрозділів (РЕМів) тимчасово обмежено. З метою огородити себе від зараження на час карантину, радимо вам утриматися від відвідування адміністративних та державних установ. Усі питання, які стосуються комунальних служб, у тому числі, щодо споживання електроенергії, рекомендуємо проводити у дистанційному режимі. На нашому офіційному сайті ви можете ознайомитись з пошаговою інструкцією щодо дистанційного оформлення заяв на приєднання до мереж з використанням електронного цифрового підпису https://cek.dp.ua/             

 

Колектив ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» зараз, як ніколи працює в режимі підвищеної пильності та уваги до кожного з вас. Кожен день виконуються планові роботи по ремонту та обслуговуванню електромереж в місті та області. Звертаємось до вас з проханням зберігати спокій та дотримуватись дистанції, якщо ви бачите працюючих неподалік електромонтерів Компанії. Вони застосовують усі рекомендовані засоби гігієни та безпеки. Не заважати питаннями і не перешкоджати роботі фахівців. Ми працюємо заради вашого комфорту, тепла і світла в ваших оселях.  У цей складний сьогоденний час ми маємо допомагати один одному. Сподіваємось на вашу підтримку і розуміння!

 

Дякуємо за довіру. Будьте здорові!

https://vse.energy/news/hotnews/1103-quarantine?fbclid=IwAR1qLQ0axgfFXyH88ZImIlCy6_c5NCnML9fF7xMyznwtmS5zomDSEdyx-mk