До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Den energetika v 2016 godu data traditsii22 грудня 2016 року у актовій залі ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» відбулися урочисті збори з нагоди Дня енергетика.

Генеральний директор - Голова Правління Микола Корса привітав співробітників  підприємства з професійним святом, а також з наближенням новорічних та різдвяних свят, і зазначив:

«Підбиваючи підсумки 2016 року, ми пишаємося певними здобутками. Серед них - гідне виконання Інвестицйної програми, вступ до Незалежної профспілки енергетиків України, проведення оцінки компанії міжнародними експертами, і, як результат – покращення матеріально-технічної бази та умов праці на підприємстві".

Керівник Компанії побажав всім працівникам звитяжних подвигів та  рішень, успішного вирішення проблемних питань, невпинного руху вперед та здійснення найзаповітніших мрій.

"Вірю, що ми з вами і надалі успішно будемо вирішувати поставленні завдання, надійно, безперебійно та безпечно забезпечуватимемо наших споживачів якісною електроенергією" - зазначив Микола Корса.

Подяками Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, заохоченнями голови Дніпропетровської облдержадміністрації та Дніпропетровської міської ради, а також почесними грамотами ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" були нагороджені кращі працівники 2016 року. Приємним додатком стали і грошові премії тим, чия сумлінна праця є прикладом відповідального виконання своїх професійних обов`язків.

До привітань приєдналися директор технічний Федір Іващук, директор комерційний Михайло Прочан, директор з питань забезпечення бізнесу Володимир Куксін, директор з персоналу Ігор Коваленко, директор з охорони праці Володимир Староконь, голова профкому Василь Десятерик. Всі вони побажали колегам нових професійних досягнень, відданої праці на благо підприємства та держави в цілому, особистого щастя, злагоди та достатку в родинах.