Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

УВАГА! КАРАНТИН!

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ, ПАРТНЕРИ, КОЛЕГИ!

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», враховуючи рекомендації НКРЕКП, прийняло рішення  обмежити спілкування та комунікації працівників, які безпосередньо мають контакт зі споживачами. На період дії карантину їх робота переведена на дистанційний режим обслуговування!

У період карантину Ви маєте можливість:

  • Звертатись з будь-яких питань за телефоном колл-центру безкоштовно (цілодобово): 0 800 300 015
  • Надсилати листи у зручний для вас час на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або  на офіційному сайті https://cek.dp.ua/ у розділі "Контакти" заповнити онлайн-звернення. При передачі показів засобів обліку на електронну адресу, бажано додавати фото.
  • Спілкуватись на сторінці ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» у ФБ  https://www.facebook.com/officepratpeemcek
  • Телефонувати в інформаційно-консультаційний центр (0562) 33-38-43.

При вході в приміщення РЕМу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» розташовані скриньки, в яких Ви можете залишати листи, звернення та документи, наші фахівці опрацюють їх протягом доби та будуть інформувати Вас телефоном.

Сподіваємось на порозуміння!             

Дякуємо за довіру!                 

Будьте здорові!