Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Шановні споживачі м. Павлоград!

Впродовж останнього часу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомляло на офіційному сайті і на сторінці у Facebook про ситуацію, яка склалася в м. Павлоград щодо електрозабезпечення селища «18 вересня». Конфлікт склався між трьома сторонами: АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі», НВО «Павлоградський хімічний завод» і ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК». Усі три підприємства мають власні електричні розподільчі мережі. Частина мереж, яка належить хімзаводу використовується спільно.

До серпня 2019 року відшкодування витрат за утримання мереж спільного використання НВО «Павлоградський хімічний завод» здійснював АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі». А з вересня 2019 року АТ «ДТЕК дніпровські електричні мережі» необгрунтовано відмовилося від виконання своїх зобов’язань. При цьому, хімзавод, зі свого боку, не бажаючи сперечатись з історично сформованим платником цієї послуги, використовує ситуацію на свій розсуд. А саме, не допускає фахівців ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» здійснити підключення резервних кабельних ліній. І селище залишається заживленим від єдиної лінії. Внаслідок таких дій, під час аварії в мережі електропостачання на території НВО «ПХЗ»   в ніч з 14 на 15 лютого, на жаль, декілька вулиць означеного селища залишались без світла до ранку 17 лютого.

Але, ситуація має змінитися в найближчий час. 17.02.2020 р. відбулося останнє судове засідання по даним спірним питанням за позовом ДП «НВО «ПХЗ» до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК». Рішення Господарського суду Дніпропетровської області лаконічне і однозначно: «У позовних вимогах позивачу, тобто НВО «Павлоградському хімічному заводу», відмовити в повному обсязі». (Копія рішення викладена нижче).

Слід зазначити, що Регулятором діяльності енергетичних підприємств є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Для врегулювання даної ситуації, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» звернувся до НКРЕКП, яке дало Пояснення з посиланням на відповідні законодавчі акти, де прописано, що: «АТ «Дніпровські електромережі» повинні продовжити виконання своїх зобов’язань, визначених договором про спільне використання технологічних електричних мереж (у редакції, що діяла до 31.12.2018), перед основним споживачем ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод».

Додатково: технологічні витрати електричної енергії в елементах електричних мереж (силових трансформаторах та лініях електропередач) основного споживача ДП «НВО Павлоградський хімічний завод» пов’язані з транспортуванням електричної енергії в мережі суміжного оператора системи розподілу (ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК») та/або в електричні мережі АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі», у разі наявності зустрічних перетікань електричної енергії з мереж ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», та в електричні мережі субспоживачів, приєднаних до електричних мереж АТ «ДТЕК «Дніпровські електромережі», покладаються на оператора системи розподілу АТ «ДТЕК «Дніпровські електричні мережі».

Шановні наші споживачі! Пріоритетна задача нашої Компанії – це освітлення, тепло і комфорт ваших осель. З нашого боку зроблено все можливе, для найшвидшого і дипломатичного врегулювання даного питання в межах своєї компетенції. Ми запевняємо Вас в тому, що ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» є цілком клієнтоорієнтованою компанією і завжди діє згідно вимогам нормативних документів та згідно чинного законодавства.

Дякуємо вам за довіру!

 

Рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 17.02.2020 р. по справі № 904/4637/19.