Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Теплої та затишної вам зими, друзі!

Наприкінці 2019 р. в м. Жовті Води на ПС-5 35/6 кВ Жовтоводських РЕМ в рамках інвестиційної програми виконано роботи з технічного переоснащення підстанції з використанням сучасного обладнання, з покращеними технічними характеристиками та конструктивними особливостями: заміною силового трансформатора ТДНС-16000/35, в/в роз’єднувачів, заміною масляних вимикачів на вакуумні вимикачі, заміною опорної ізоляції та ошинування, заміною електромеханічних пристроїв РЗ та А на мікропроцесорні. Це було обумовлено декількома показниками: насамперед, що попереднє обладнання морально та фізично застаріло. А по-друге, необхідно було підсилити джерело живлення для багатьох споживачів, які, в тому числі, у зв'язку з відсутністю в місті централізованого опалення та його ціновою недоступністю, перейшли на автономне електроопалення і навантаження на мережі значно зростає.

На цей час саме підстанція ПС-5 35/6 кВ в місті Жовті Води є одним з найважливіших джерел розподілу електроенергією споживачів міста, а саме: понад 7000 квартир, а також соціально-значимі об’єкти - дитячі садки та школи, медичне містечко, пологовий будинок та водонасосна станція, яка забезпечує весь населений пункт водопостачанням.

Це технічне переоснащення забезпечить підвищення надійності, безперебійним та якісним електропостачання наших громадян, в тому числі в осінньо-зимовий опалювальний період.

Шановні споживачі, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» гарантує вам тепло і світло в ваших оселях!

Дякуємо вам за Довіру!