Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

Шановні споживачі!

Настала чудова пора року. Всі ми в очікуванні різдвяних свят, дбаючи про наших близьких, готуємо подарунки. На вулиці, звичайно, стало по-зимовому, холодно і настав опалювальний період, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», піклується не тільки про ваш комфорт, тепло і світло, але і про ваш настрій. На нашій сторінці ми відкриваємо рубрику «Ваша тепла оселя!», в якій ми будемо розповідати про ті роботи, які виконані у цьому напрямку та про наші плани на найближчий час. Сподіваємось, ця інформація стане вам на користь: пишіть нам свої питання, пропозиції, інформуйте про ваше становище з теплом і світлом ваших осель. Ми будемо вдячні вам за зворотній звязок!

Ваша тепла оселя, Павлоград!

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» впроваджує в життя Інвестиційну програму на 2019 рік, яка відповідає «Плану розвитку розподільних електричних мереж на 2017-2021 роки та вимогам Кодексу системи розподілу. До ІП-2019 включені заходи, які направлені на підвищення якості електроенергії, надійності електропостачання. Інвестпрограмою передбачені заходи щодо розвитку і реконструкції існуючої розподільної мережі з метою підвищення надійності та якості енергопостачання.

У Павлограді в селищі ім. 18 вересня в Павлоградських РЕМ ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» в рамках цієї програми ведуться роботи з реконструкції кабельних ліній 6 кВ в кількості 7 шт. загально довжиною 3 км. Це було обумовлено декількома показниками: насамперед, що старі КЛ-6кВ яким вже понад 50 років вичерпали свій ресурс, мали велику кількість з’єднувальних муфт. Тому вже не відповідали сучасним технічним нормам. Ці роботи вже прийняті - нові лінії надійно працюють До кінця року плануємо ввести в експлуатацію ще одну кабельну лінію.

В селищі ім. 18 Вересня проживає понад 12000 мешканців, а також знаходяться соціально важливі об’єкти: дитячі садки та школи, поліклініка, КНС та водонасосна станція, яка забезпечує весь населений пункт водопостачанням.

Шановні споживачі, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» гарантує вам тепло і світло в ваших оселях!

Дякуємо вам за довіру!