Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

7 січня православні християни відзначають прекрасне й величне свято - Різдво Господа і Спасителя Ісуса Христа. 

Навечір’я Різдва у багатьох родинах більше ніж 100 країн світу збираються за одним столом рідні та близькі люди на Святий вечір. Кожна сім’я готується до Різдва, створюючи в своїй оселі атмосферу ишку, достатку, злагоди. В цей особливий вечір хрещеники відвідують своїх хресних батьків, носять їм вечерю. На столі має бути дванадцять пісних страв, на честь дванадцяти апостолів. 

Увечері в храмах проводяться урочисті богослужіння, а після закінчення Всенощної можна розпочинати різдвяні колядування.

Коли ніч напередодні Різдва блисне зірками, нехай найзаповітніші і найдобріші ваші бажання виповняться. З надіями та сподіваннями чекайте появи першої зірки, яка символізує Віфлеємську. Ця зірка неодмінно займеться  в небі, і стане вісником віри, оновлення, миру, любові і щастя. 

Нехай майбутнє принесе всім розуміння сенсу буття і усвідомлення власного щастя! Нехай минуле повниться лише світлими спогадами, а сьогоднішній день буде радісним і успішним! З відкритим серцем та вдячністю зустрічайте Різдво Христове! 

Нехай воно подарує вам радість і благодать, осяє яскравим світлом дорогу життя, і відкриє серце й душу для добра та щирої любові. Нехай  завжди буде з вами світло!

Генеральний директор – Голова Правління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Микола Вікторович Корса