Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Наближаються свята. Дітвора з нетерпінням чекає Дня Святого Миколая, за ним гряде католицьке Різдво і додатковий вихідний день в Україні, а там і до Нового року рукою подати.

«Центральна енергетична компанія» нагадує: у святкові дні необхідно звернути особливу увагу на дотримання заходів безпеки в охоронних зонах ліній електропередачі.

Сьогодні майже в кожному населеному пункті нашої області йде активна підготовка до свят. Перша новорічна ялинка в обласному центрі була встановлена ​​ще наприкінці листопада.

Нагадуємо! Встановлення  ялинок та інших споруд для масових заходів в охоронних зонах ЛЕП категорично заборонено!  Святкова ілюмінація повинна бути справна, змонтована з дотриманням правил улаштування електроустановок, і підключена до електричних мереж тільки фахівцями.

Зимові канікули для школярів цього року стануть довшими. Ми нагадуємо мешканцям регіону основні правила електробезпеки, і просимо обов'язково навчити своїх дітей грамотному поводженню з електрикою.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, НЕ МОЖНА:

- підходити до обірваного проводу лінії електропередачі ближче, ніж на 8 метрів, навіть якщо він не лежить, а висить на дереві. Від обірваного проводу розходяться невидимі концентричні кола смертельно небезпечної напруги;

- кидати сторонні предмети на проводи і в електроустановки;

- залазити на опори ліній електропередачі;

- відкривати двері трансформаторних будок;

- користуватися несправними електроприладами і ремонтувати електроприлади, включені в мережу;

- прив'язувати мотузки для білизни до водостічних труб, розташованих під лініями електропередачі;

- працювати з антенами, встановленими на даху поблизу ліній електропередачі;

- вести будівельні та інші роботи під лініями електропередачі;

- забивати цвяхи або свердлити стіну в місцях, де може розташовуватися прихована електропроводка.

Під час новорічних свят не забувайте й про заходи безпеки при поводженні зі святковою піротехнікою. Феєрверки та салюти ні в якому разі не можна запускати під лініями електропередачі та поблизу опор - це становить загрозу для життя людини і для обладнання, що забезпечує електропостачання споживачів.

Не можна залишити без уваги сучасну моду на селфі (автопортрети). Погоня за вдалими кадрами на тлі енергооб'єктів може привести до сумних наслідків. Абсолютно неприпустимо, щоб знімальними майданчиками ставали будь електроустановки, трансформаторні підстанції, лінії електропередачі. Отримати удар струмом можна навіть не торкаючись до проводу, а тільки наблизившись до нього на неприпустиму відстань, адже існує ризик потрапити під дію електричної дуги, і отримати травми, не сумісні з життям. Так само небезпечно використання моно поду (палки для селфі) при фотографуванні поблизу енергооб'єктів. Існує ризик не розрахувати довжину штатива, і потрапити під напругу.

Будьте уважні і обережні! Залишайтеся живими і здоровими! Нехай ніщо не затьмарить наступаючі свта!

Телефон гарячої лінії ПрАТ «ПЕЕМ « ЦЕК» 0 800 300 015 (дзвінок безкоштовний).