До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

250940 2Шановні споживачі електричної енергії, колеги, друзі!

Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» вітає вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Ми наполегливо працюємо для того, щоб  світло та тепло завжди зігрівали ваші оселі. Нехай світло завжди буде  у ваших серцях, домівки наповняться теплом і  щастям, Божим благословінням.

 Бажаємо всім, щоб 2017 рік був щедрим на масштабні задуми та плани, які обов`язково втіляться.

Нехай Різдвяна зірка запалить в ваших душах вогонь віри, надії та любові. Хай в Україні нарешті запанують мир та спокій, а в родинах завжди буде злагода та достаток. Щасливого Нового року та Різдва!  Бажаємо всім міцного здоров’я, сімейного щастя, матеріальних статків, нових трудових звершень!

З повагою та турботою про вас,

Адміністрація та профспілковий комітет ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія»