До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

6 липня 2017 року відбулася навчально-ознайомча екскурсія на високовольтну підстанцію ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» для студентів ІІ курсу ДВНЗ «Національний гірничий університет» за напрямом підготовки «Електротехніка та електротехнології».

Екскурсія була проведена під керівництвом начальника служби підстанцій ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Олександра Костянтиновича Тяжемова, начальника групи підстанцій «КПО» - «ПЛМ» «Трубна» Дмитра Ілліча Шейка та начальника оперативно-диспетчерської служби Євгена Сергійовича Люльки.

Студенти на чолі з викладачами Іваном Миколайовичем Луценком та Євгеном Валерійовичем Кошеленком отримали додаткові практичні знаня в умовах діючої електроустановки — 150/35/6 «КПО» і 150/10/6 «ПЛМ», які займають важливу роль в забезпеченні електричною енергією деяких районів міста Дніпра.

Спочатку гості дізналися про історію створення ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», про складнощі, пов'язані з відновленням, реконструкцією та експлуатацією мереж, що колись знаходилися в плачевному або безхозному стані. Потім, після інструктажу з охорони праці, вони з професійним інтересом оглядали діюче обладнання підстанцій та зблизька знайомились з роботою енергетиків, ставили питання щодо її специфіки.

Загалом екскурсія тривала 4 години, і викликала велике зацікавлення у майбутніх електроенергетиків. Можливо, хтось із цих студентів після завершення навчання прийде працювати на наше підприємство. Недарма кажуть: «Є така професія — освітлювати людям життя!», і вона є дуже почесною та відповідальною. Тож чекаємо молодь на роботу!

Ознайомитися з інформацією про вакансії Компанії можна тут