До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

 Звіт

про результати проведення публічного громадського обговорення

на тему:  «Узгодження структури та рівня тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія»

 

15 червня 2017 року у місті Вільногірську, в приміщенні виконкому Вільногірської міської ради відбулось громадське обговорення з питання узгодження структури та рівня тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія».

 

У зв’язку з цим, 01.06.2017, на веб-сайті ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" (https://cek.dp.ua/), на офіційному сайті  Вільногірської міської ради Дніпропетровської області (http://www.vilnogirskrada.gov.ua/), а також у обласній газеті  «Вісті Придніпров`я» від 01.06.2017 №41(1840), були розміщені інформаційні повідомлення про проведення публічного громадського обговорення.

1. Обговорення проведено Приватним акціионерним товариством «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія»

2. Зміст питання або назва проекту, що виносилися на обговорення:

«Структура та рівень тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія».

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

Вільногірський міський голова Василенко В.П., представники  виконкому Вільногірської міської ради, ДСГП, міського фінансового управління, УАКБ, УТСЗН, ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК", ЗМІ (Перелік присутніх - згідно Додатку до протоколу №1/0617 від 15.06.2017)

 4. Інформація про пропозиції, що надійшли до ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" за результатами обговорення:

за результатами обговорення пропозиції були враховані.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

зауважень до зазначеного проекту від громадськості до ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" не надходило.

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

- Заслухану інформацію взяти до відома.

-  Узгодити структуру та рівень тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія».

- Опублікувати результати громадських слухань офіційному веб-сайті ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" та в засобах масової інформації.