До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, а також підприємств, що здійснюють діяльність зі зберігання та переробки зерна! Напередодні настання літнього пожежонебезпечного періоду.ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» попереджає щодо заходів попередження виробничого травматизму. 

 

Саме в цей час збільшується кількість випадків травмування та загибелі працівників агропромислового комплексу. У зв`язку із закінченням весняно-польових робіт та підготовки працівників агропромислового комплексу до роботи в умовах високих температур, підвищується небезпека ураження електричним струмом  або виконання робіт в охоронних зонах електричних мереж з порушенням вимог затверджених Кабінетом Міністрів України Правил охорони електричних мереж (далі – Правила). Нагадуємо вам, що всі роботи у межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній електропередачі, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв проводяться згідно з вимогами Правил.

Звертаємо увагу керівників сільськогосподарських підприємств на необхідність забезпечення заходів щодо дотримання вимог безпеки під час виконання робіт у зоні ліній електропередачі. Також нагадуємо вам про необхідність регулярного навчання з охорони праці та перевірки знань для працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, а також забезпечення їх спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту.

Памятайте! Експлуатація сільськогосподарської техніки без захисних огороджень небезпечних зон, а також без попереджувальних знаків та застережних написів про застосування індивідуальних засобів захисту на посівних машинах та машинах для обробки ґрунту не допускається!  Використовуйте в роботі виключно ті трактори, які обладнанні електростартерним  запуском двигуна з кабіни!

Також нагадуємо, що порушення Правил охорони електричних мереж, що спричинило або могло спричинити перерву в забезпеченні споживачів електричною енергією, пошкодження електричних мереж або заподіяння іншої шкоди, тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від двох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від чотирьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У разі виникнення пожежонебезпечних ситуацій, випадків травмування людей або інших порушень у охоронній зоні електричних мереж,  просимо вас негайно телефонувати до Call-центру  ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» за телефоном 0 800 300 015. 

Матеріал підготовлено з використанням Рекомендацій Держпраці щодо недопущення випадків травмування в АПК у літній період.