До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Приватне акціонерне товариство «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія» повідомляє про громадське обговорення з питання узгодження структури та рівня тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії, яке відбудеться 15 червня 2017 року. Інформацію щодо обговорення було надруковано у обласній газеті "Вісті Придніпровя" 1 червня 2017 року, №1840.

Товариство було засноване 28 лютого  2002 року. З 2003 року, на підставі ліцензії на право здійснення підприємницької діяльності від 11.05.2012 № 036314, ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" здійснює діяльність з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами на території м. Дніпра та Дніпропетровської області. Згідно з  Постановою НКРЕКП від 13.03.2015 № 796, у зв`язку з отриманням ліцензії на постачання електричної енергії за регульованим тарифом від 16.03.2015 № 575923, Товариство отримало право на впровадження підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом. 

За  період 2015-2016 р. р. Товариством було виконано низку заходів щодо переформування роботи в умовах здійснення нового виду діяльності, а саме:

- Завершено роботу по врегулюванню питань із суміжними ліцензіатами відносно актів  балансового розмежування;

- Узгоджено всю технічну документацію з ДП Енергоринок, що дозволило 16.01.2017 підписати угоду з ДП Енергоринок, на підставі якої можливо здійснення закупівлі електроенергії у оптового постачальника;

- Відкрито поточний рахунок із спеціальним режимом використання в АТ «Ощадбанк»  для збору коштів споживачів за реалізовану електроенергію;

- Укладено більше 50% договорів зі споживачами, які приєднані до мереж ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»;

- Проведено навчання персоналу по роботі в автоматизованих програмних комплексах по розрахункам зі споживачами;

- Обладнано окреме приміщення та розпочато повноцінну роботу Інформаційно-консультаційного центру;

- В структурних підрозділах (РЕМ) відкрито Вікна довідок;

- Організовано роботу Call-центру.

Єдиним неврегульованим питанням на сьогодні  є розрахунок роздрібних тарифів на електричну енергію для юридичних споживачів, розташованих на закріпленій території ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

Механізм розрахунку роздрібних тарифів визначено Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 13 квітня 2017 року N 512. Згідно визначеного механізму, ціна, за якою споживач сплачує за електричну енергію, складається із середньої закупівельної ціни електричної енергії на Оптовому ринку електроенергії України та/або в інших виробників електричної енергії з урахуванням технологічних витрат електричної енергії в місцевих (локальних) електричних мережах, тарифу на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) на відповідному класі напруги ліцензіата з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, на закріпленій території ліцензованої діяльності якого знаходиться споживач, та складової, яка забезпечує покриття витрат з постачання електричної енергії.

Середня закупівельна ціна електричної енергії на Оптовому ринку електроенергії є змінною складовою, та розраховується щомісячно у відповідності до вимог Постанови НКРЕКП від 19 листопада 2015 року N 2810.

Умовно постійними є тарифи на розподіл  та постачання електричної енергії, які переглядаються у разі зміни їх складових більше ніж на 5%, та затверджуються відповідними Постановами НКРЕКП. Оскільки тарифи на постачання електроенергії встановлюються Товариству вперше, а зміни в структурі витрат тарифу на розподіл електроенергії  пов’язані виключно з початком нового виду діяльності, керуючись п.13.1. Постанови НКРЕКП від 06.12.16 № 2133, для прийняття виваженого рішення НКРЕКП, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» проводить відкриті обговорення структури та рівнів тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії.

Пропозиції та зауваження стосовно оприлюдненої структури витрат ви можете надіслати на електронну адресу ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або висловити особисто в ході громадських обговорень, які відбудуться 15.06.2017, о 10.00, за адресою: м. Вільногірськ, вул. Варена, 15, зал засідань Вільногірської міської ради.

Для ознайомлення: Структура витрат тарифів ПрАТ "ПЕЕМ "Центральна енергетична компанія"