Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Шановні співвітчизники! 

День Перемоги  - особливе свято для України. Немає сенсу сперечатись, як його називати – Днем пам`яті та примирення чи Днем Перемоги, святкувати 8 чи 9 Травня.  Війна, завершення якої ми відзначаємо, торкнулася кожної родини, і пам'ять про цю страшну трагедію передається з покоління в покоління.

Ми вшановуємо тих, хто на фронті та в тилу боровся з фашизмом, не шкодуючи ні сил, ні здоров'я, ні самого життя.

Ми пам`ятаємо мужність та героїзм захисників Вітчизни, які відстояли майбутнє нашої країни. День Перемоги назавжди залишиться для нас символом їх величного подвигу і незламної стійкості!

Від імені всього колективу «Центральної енергетичної компанії» і від себе особисто хочу передати особливі слова подяки ветеранам. Їхні подвиги в ті грізні й страшні роки наповнюють наші серця радістю й гордістю. Нехай головною нагородою для них стануть міцне здоров'я і турбота близьких людей! Довгих років вам та гідного життя!

Вітаю всіх з Днем Перемоги! Ми памятаємо, ми пишаємось! У це всенародне свято бажаю всім злагоди, благополуччя  та мирного неба над рідною Україною.

 З глибокою повагою,

Микола Корса, Генеральний директор  - Голова Правління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»