Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

18-22 квітня 2017 року  на території Дніпропетровської області  оголошено штормове попередження. На цьому тижні в Дніпропетровській області Український гідрометеорологічний центр обіцяє дощову, холодну і вітряну погоду.

18 квітня синоптики прогнозують по всій території Дніпропетровської області дощі, а температура не підніметься вище +7 градусів тепла. У середу -  дощ із мокрим снігом, а стовпчики термометрів покажуть +4 ... +6 градусів вночі і вдень.

У четвер вночі похолодає до -1 ... -3 градусів, вдень дощів не передбачається, а повітря прогріється до +7 градусів. Вночі та вдень у п'ятницю знову очікується дощ із мокрим снігом, температура буде змінюватися від -1 ... -3 градуси вночі до +4 ... +6 градусів вдень.

18-21 квітня також можливі пориви вітру до 15-20 м/с.

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»  нагадує жителям регіону про необхідність суворо дотримуватися правил електробезпеки під час стихії:

При сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній  електропередачі!

Необхідно виключити потрапляння води на  електроприлади, адже це може викликати коротке замикання в електричній мережі.

У разі виявлення обірваних проводів, не наближайтеся до місця обриву на відстань менше 8 метрів - це смертельно небезпечно! 

У разі виявлення факту пошкодження електрооб’єкту внаслідок негоди або з інших причин, просимо негайно повідомити про це наших фахівців і зателефонувати до Call-центру компанії за номером: 0 800 300 015 (безкоштовно, цілодобово, з усіх телефонів).