До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Шановні мешканці міста Дніпра та області!

Звертаємо вашу увагу на те, що у зв’язку з погіршенням погодних умов (сніг, поривчатий вітер та ожеледь), можливі обриви дротів повітряних ліній електропередач. Нагадуємо вам, що вони знаходяться під напругою.

Тому нагадуємо вам про те, що слід бути дуже обережними и уважними.

Категорично забороняється наближатися до обірваного проводу на відстань менше  ніж 8 метрів, аби уникнути ураження електричним струмом.

Звертаємо вашу увагу, що виходити з небезпечної зони від обірваного проводу необхідно дуже обережно, пересуваючи ступні ніг по землі  та не відриваючи їх одну від одної.

Не можна бігти, робити широкі кроки або відривати ноги від землі!

У разі виявлення факту пошкодження електрооб’єкту внаслідок негоди або з інших причин, просимо негайно повідомити про це наших фахівців та зателефонувати до Call-центру компанії за номерами - 0 800 300 015.

Крім того, до прибуття ремонтної бригади радимо організувати охорону обірваних дротів, щоб не допустити до них людей або тварин.