До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 


DSCN634619 вересня 2016 року відбулася установча конференція первинної профспілкової організації ПрАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія». У ній взяли участь 37 делегатів, представники 11-ти цехових профспілкових комітетів.Головне питання порядку денного – пропозиція про вихід із Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України ("Укрелектропрофспілка") та вступ до Незалежної галузевої профспілки енергетиків України (НПЕУ).

Генеральний директор - Голова правління ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Микола Корса розповів про історію профспілок енергетичної галузі, починаючи з Радянського Союзу, і до теперішнього часу. Голова профсоюзного комітету підприємства Василь Десятерик розповів про слухання та бесіди з цього питання, які напередодні відбулися в кожному підрозділі підприємства за участю всіх членів діючого профкому. Директор з персоналу Ігор Коваленко детально ознайомив учасників конференції з історією, структурою та діяльністю НПЕУ.

Враховуючи реалії сьогодення та перспективу розвитку галузевих профспілок, напередодні конференції у кожному підрозділі «Центральної енергетичної компанії» пройшло обговорення пропозиції входження первинної профспілкової організації як організаційної ланки до Незалежної галузевої профспілки енергетиків України. Люди мали можливість отримати відповіді на всі нагальні питання з цього приводу.

Отже, за результатами роботи конференції, було прийнято рішення про створення первинної профспілкової організації НПЕУ Приватного акціонерного товариства «Підприємство з експлуатації електричних мереж «Центральна енергетична компанія, обрано голову та склад профкому, затверджено склад ревізійної комісії. Попереду у нового профкому багато роботи із захисту інтересів працівників підприємства.