До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 


14 жовтня 2016 р., у день святої Покрови Пречистої Богородиці, святкували День захисника України. Справжнім подарунком для всіх чоловіків «Центральної енергетичної компанії» стало відвідування козацького хутору Галушківка, яке організували представниці слабкої статі підприємства.

 Хутір Галушківка сьогодні – це етнографічний комплекс, на території якого знаходяться декілька старовинних селянських садиб, побудованих наприкінці 19 століття та етнографічний музей. Галушківка розташовується на території сучасного села Гречане Петриківського району Дніпропетровської області. Хутір був заснований наприкінці 17 століття запорізькими козаками та входив до складу Протовчанської паланки Війська Запорізького.

 

Незважаючи на дощову погоду, на гостей чекала цікава та різноманітна програма. Енергетиків зустрічали справжні козаки на конях. На подвір’ї хлібом-сіллю та козацьким перваком вітали всіх господарі садиби. Після урочистої посвяти в козаки керівників підприємства, настала черга оглянути макет козацького укріплення «Січ», побачити театралізовану кінну виставу, взяти участь у козацьких розвагах, постріляти з лука, відвідати музей сільського побуту і подивитися колекцію козацької зброї.

А потім гостинні господарі запросили до корчми, де пригощали всіх справжніми українськими смаколиками.

Прикрасили вечір виступ ансамблю народної пісні, кумедні конкурси та дискотека з національним колоритом.