Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

burenie

Вітаємо з видатним святом – Днем Української Державності та Днем Хрещення Київської Русі - України!

 

Цей день став «точкою відліку» української державності – заснування Києва, столиці Київської Русі й сучасної України.

Детальніше...

burenie

Працівниками ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» проводиться заміна старих опор повітряних ліній електропередачі на нові

 

Працівниками ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» проводяться щоденні роботи із забезпечення споживачів якісним і надійним розподілом електроенергії.

Детальніше...

burenie

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» виконує планові ремонтні та профілактичні роботи

 

Працівники ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» продовжують виконувати планові ремонтні та профілактичні роботи з обслуговування силових підстанцій і абонентських ТП.

Детальніше...

burenie

Вітаємо з Днем родини!

 

Сім’я – це найбільше щастя, яке людина може створити сама. Попри будь-які випробування та негаразди, найголовніше: завжди знати, що нас люблять і чекають наші найближчі та найрідніші люди – наша родина.

Детальніше...

burenie

Нарада з представниками Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області

 

Представниками Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено нараду з керівниками та провідними фахівцями з охорони праці ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

Детальніше...

burenie

Вітаємо з великим національним святом – Днем Конституції України!

 

Бажаємо нам усім скорішої перемоги, щасливого, мирного майбутнього, добра, здоров’я, достатку та втілення всіх мрій! Нехай процвітає наша славна Україна, а ми продовжуємо працювати на перемогу!

Детальніше...

burenie

Шановні споживачі, якщо у вас відсутній Договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, просимо вас терміново надати всі необхідні документи до ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»!

 

З метою впорядкування бази персональних даних, яка постійно змінюється внаслідок великої міграції населення, спричиненої воєнним станом, забезпечення якісного та безпечного обслуговування населення й упередження будь-яких невизначених ситуацій, якими може скористатися ворог, просимо проявити пильність, відповідальність і не чинити перешкоди у наданні інформації, передбаченої чинним законодавством України!

Тому, якщо у вас відсутній Договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (підписаний Паспорт точки розподілу електричної енергії), просимо Вас терміново надати всі необхідні документи згідно з п. 2.1.8 Правил роздрібного ринку електричної енергії, а також відповідно до Постанови НКРЕКП «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом» для подальшої комунікації, надання будь-якої інформації та взагалі обслуговування споживачів виключно за умови їх попередньої ідентифікації. У разі відмови споживача від співпраці оператор системи розподілу залишає за собою право припинити обслуговування та будь-яку комунікацію з невизначеною особою.

Детальніше...

burenie

Щоденна робота ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» триває!

 

Наші енергетики працюють у штатному режимі: продовжуються планові роботи з розчищення повітряних ліній і охоронних зон, обстеження електрообладнання, технічного обслуговування трансформаторних підстанцій підприємства.

Детальніше...

burenie

У Дніпропетровській області встановився високий рівень пожежної небезпеки!

 

Шановні споживачі, в Дніпропетровській області встановився високий рівень пожежної небезпеки, рятувальники закликають не спалювати сухостій і сміття.

Детальніше...

burenie

Вітаємо наших маленьких друзів та їх батьків з Міжнародним днем захисту дітей!

 

Сьогодні наші діти як ніколи потребують захисту та турботи. Наш обов’язок – забезпечити їм мирне, радісне та безхмарне дитинство. Ми маємо робити все від нас залежне, щоб наші діти були щасливими, завжди відчували нашу любов і підтримку.

Детальніше...