Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Обговорення проекту тарифів на розподіл (передачу) електроенергії  на 2018 рік у разі застосування  стимулюючого регулювання у сфері розподілу електричної енергії з 01.07.2018

ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» прийнято рішення щодо підготовки та подання до НКРЕКП матеріалів на встановлення тарифів розподілу (передачі) електроенергії у разі застосування стимулюючого регулювання з 01.07.2018.

З метою виконання  вимог Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та можливості переходу Товариства до стимулюючого тарифоутворення у сфері розподілу (передачі) електричної енергії з 01.07.2018, ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» оголошує проведення  відкритого громадського обговорення з питання переходу Товариства до стимулюючого регулювання, перегляду рівнів тарифів на розподіл (передачу) електроенергії на 2018 рік та внесення змін до інвестиційної програми.


Пропозиції та зауваження до Проекту перегляду структури та рівнів тарифів просимо надавати до 3 травня  2018 року:

- у письмовому вигляді на адресу:  ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК», вул. Дмитра Кедріна, 28, м. Дніпро, Україна, 49008

- електронним листом на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Звертаємо Вашу увагу, пропозиції та зауваження до проекту перегляду структур та рівнів тарифів повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

Громадські обговорення відбудуться 4 травня  2018 року об 11:00 за адресою м. вул. Дмитра Кедріна, 28, м. Дніпро, Україна, 49008.

Обґрунтування ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» щодо необхідності перегляду структур та рівнів тарифів