Увага всім юридичним та побутовим Споживачам! В енергетиці України з 11.06.18 діють нові правила роздрібного ринку електричної енергії. Про укладення (переукладення) договорів за новими правилами дивиться в рубриці СПОЖИВАЧАМ/ЮРИДИЧНІ або ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ/ ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР/ Інформація Споживачам.

Це важливо!

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово

На даний момент ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» надає широкий спектр можливостей побутовим споживачам для передачі показів лічильників. Так, у останніх наших публікаціях вже йшлося про можливості передачі показів за допомогою Viber та про введення в роботу додаткової багатоканальної телефонної лінії(номер телефону у м. Дніпро – (056)736 25 30). А зараз створена ще одна можливість – за допомогою месенджера Telegram. 

Як користуватися сервісом.

Що необхідно знати побутовим споживачам ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» для того, щоб передати покази електролічильника за допомогою месенджера Telegram – читайте нижче.

  1. Насамперед – треба знати дев’ятизначний код особового рахунку

  2. Приєднатися до нашого Telegram-боту можна наступними способами:

  3. Відкрити додаток Telegram, у рядку «Пошук» набрати латинськими символами  prat_peem_cek_bot та обрати потрібний канал.

telegram find botChOE

Або за допомогою сканера QR-кодів відсканувати код та приєднатися до нашого Telegram-боту;

qr

 

АБО перейти за посиланням tg://resolve?domain=prat_peem_cek_bot

  1. Після вибору боту відкриється діалог, який слід активувати, натиснувши кнопку «Розпочати» (або «Старт»).

telegram start


Для передачі показів лічильника слід натиснути кнопку «Передача показів» і далі керуватися підказками боту.

telegram begin


Після того, як користувач натисне кнопку «Передача показів» бот запропонує ввести 9-значний код особового рахунку, який складається лише з цифрових символів без пробілів та інших розділяючих знаків. Активна операція (що виконується на даний момент) у меню позначена символами « >> »

 

telegram 9 code user

Наступний крок – введення показів лічильника електроенергії. Система автоматично визначає кількість зон лічильника по введеному 9-значному коду особового рахунку.


telegram send meter1

Після введення показів бот пропонує зберегти введені покази. Дана операція є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ!

telegram save meter1

У разі успішного завершення процедури передачі показів Telegram-бот повідомляє: «Дякуємо! Введені Вами покази ПЕРЕДАНІ В ОБРОБКУ»

telegram end procedure1

  1. До речі, кількість сеансів передачі показів не обмежена, тому Ви можете допомогти з передачею показів тим, хто цього потребує. 

Решта способів передачі показів також актуальні.