До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

На даний момент ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» надає широкий спектр можливостей побутовим споживачам для передачі показів лічильників. Так, у останніх наших публікаціях вже йшлося про можливості передачі показів за допомогою Viber та про введення в роботу додаткової багатоканальної телефонної лінії(номер телефону у м. Дніпро – (056)736 25 30). А зараз створена ще одна можливість – за допомогою месенджера Telegram. 

Як користуватися сервісом.

Що необхідно знати побутовим споживачам ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» для того, щоб передати покази електролічильника за допомогою месенджера Telegram – читайте нижче.

  1. Насамперед – треба знати дев’ятизначний код особового рахунку

  2. Приєднатися до нашого Telegram-боту можна наступними способами:

  3. Відкрити додаток Telegram, у рядку «Пошук» набрати латинськими символами  prat_peem_cek_bot та обрати потрібний канал.

telegram find botChOE

Або за допомогою сканера QR-кодів відсканувати код та приєднатися до нашого Telegram-боту;

qr

 

АБО перейти за посиланням tg://resolve?domain=prat_peem_cek_bot

  1. Після вибору боту відкриється діалог, який слід активувати, натиснувши кнопку «Розпочати» (або «Старт»).

telegram start


Для передачі показів лічильника слід натиснути кнопку «Передача показів» і далі керуватися підказками боту.

telegram begin


Після того, як користувач натисне кнопку «Передача показів» бот запропонує ввести 9-значний код особового рахунку, який складається лише з цифрових символів без пробілів та інших розділяючих знаків. Активна операція (що виконується на даний момент) у меню позначена символами « >> »

 

telegram 9 code user

Наступний крок – введення показів лічильника електроенергії. Система автоматично визначає кількість зон лічильника по введеному 9-значному коду особового рахунку.


telegram send meter1

Після введення показів бот пропонує зберегти введені покази. Дана операція є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ!

telegram save meter1

У разі успішного завершення процедури передачі показів Telegram-бот повідомляє: «Дякуємо! Введені Вами покази ПЕРЕДАНІ В ОБРОБКУ»

telegram end procedure1

  1. До речі, кількість сеансів передачі показів не обмежена, тому Ви можете допомогти з передачею показів тим, хто цього потребує. 

Решта способів передачі показів також актуальні.