Це важливо!

До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

КОЛОМІЙЧУК ГАННА ПЕТРІВНА

Директор комерційний

Приватного Акціонерного Товариства

"Підприємство з експлуатації електричних мереж "Центральна енергетична компанія"

Народилася 04.04.1975 в місті Гірник Донецької області

Освіта вища.

У 1997 році закінчила Дніпропетровську національну гірничу академію за спеціальністю електропостачання та енергозбереження, отримала диплом спеціаліста з відзнакою за кваліфікацією інженер-електрик.

У 2012 році закінчила Дніпропетровський національний гірничий університет за спеціальністю економіка підприємств, отримала диплом бакалавра з відзнакою за кваліфікацією бакалавр, спеціаліст у сфері економіки підприємства.

У 2014 році закінчила Дніпропетровський національний гірничий університет за спеціальністю економіка підприємств, отримала диплом магістра з відзнакою за кваліфікацією магістр, економіст дослідник.

З вересня 1997 року почала свій трудовий стаж з електромонтера 3 розряду в службі електропостачання ДП «Дніпропетровський метрополітен». З березня 1989 по серпень 2004 працювала інженером-технологом в службі електропостачання ДП «Дніпропетровський метрополітен».

З вересня 2004 по квітень 2011 працювала в ЗАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія». Обіймала посади від інженера-технолога служби договорів та метрології до заступника директора з енергозбуту.

З квітня 2011 по січень 2019 працювала в АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі». За час роботи обіймала посади від провідного фахівця до начальника відділу з балансів.

З лютого 2019 – директор комерційний ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія», член Правління.