До відома побутових споживачів! Відповідно до п. 8.6.3. ККОЕЕ Зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.

Це важливо!

Телефон call-центр

0 800 300 015

Call-центрбезкоштовно цілодобово
 

Новини компанії

burenie

Дорогі друзі, дуже просимо про допомогу!

 

Для нашого спільного майбутнього зі світлом і теплом вкрай необхідно захистити енергетичні об’єкти, які забезпечують нас з вами електроенергією. Для цього Товариству терміново потрібні бетонні блоки. Будемо вдячні всім, хто зможе допомогти у вирішенні цієї проблеми.

 

Просимо звертатися за телефоном: 067 631-65-99, Сергій.

 

Детальніше...

burenie

Роз'яснення щодо екстрених відключень електроенергії

 

Шановні споживачі, нагадуємо, що ворожі ракетні удари завдали значних руйнувань енергетичному обладнанню НЕК "Укренерго", що спричинило порушення балансу всієї Об'єднаної енергетичної системи України. Частина енергоблоків атомних електростанцій працює в аварійному режимі, внаслідок чого виникли проблеми з виробництвом електроенергії.

Наразі дефіцит електроенергії в системі зберігається. У зв’язку з цим у більшості областях України введені екстрені відключення електричної енергії. Підкреслюємо: контрольовані аварійні відключення дозволяють збалансувати енергосистему та запобігти більш масштабним аварійним ситуаціям у мережах. Тому, задля відновлення пошкодженої та збереження непошкодженої інфраструктури, електрику доводиться вимикати на 8-12 годин (і навіть більше) поспіль.

Попри складні погодні умови енергетики не припиняють цілодобову роботу по відновленню живлення побутових споживачів. Запевняємо, що енергетики країни роблять все від них залежне, щоб відключення тривали якомога менше часу, але ситуація все ще потребує багатогодинних обмежень електропостачання. Енергетики такі ж самі споживачі та повертаються до темних, холодних осель після робочої зміни, тому ніхто не зацікавлений у тому, щоб хтось перебував без світла довше, ніж інші. Зараз усі зусилля енергетиків України спрямовані на збалансування енергосистеми та відновлення передачі та розподілу електричної енергії.

Детальніше...

burenie

Тривають екстрені відключення електроенергії!

 

Шановні споживачі! На Дніпропетровщині, як і у більшості регіонів України, тривають аварійні відключення відповідно до обсягів, які визначені розпорядженнями НЕК «Укренерго». Графіки погодинних відключень, які були оприлюднені раніше, не діють!

Така ситуація триватиме допоки не вдасться стабілізувати ситуацію з дефіцитом потужності.

Детальніше...

burenie

Тимчасові екстрені відключення електричної енергії!

Шановні споживачі! Повідомляємо, що графіки погодинних відключень на даний час не діють! Для стабілізації Об'єднаної енергетичної системи України НЕК "Укренерго" застосовує тимчасові екстрені відключення, які триватимуть поки не зменшиться навантаження й енергосистема не стабілізується!

Детальніше...

burenie

Своєчасна оперативна інформація про застосування графіків погодинних і аварійних відключень у Viber і Telegram

 

Шановні споживачі, відтепер отримати своєчасну оперативну інформацію про застосування графіків погодинних і аварійних відключень можна, долучившись до каналів «ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» інформує» у Viber і Telegram за посиланнями:

Viber – https://invite.viber.com/?g2=AQBQfd4VLd9JvlAUQFuw%2BYi%2FgnmdvltPKcKAmjQ1xsRazszSyCeWIMBx%2Fh%2BFXDvI

Telegram – https://t.me/cek_info

 

Детальніше...

burenie

Про особливості застосування графіків погодинних відключень

 

Шановні споживачі, роз'яснюємо, чому в деяких будинках залишається світло, а в деяких відключають світло декілька разів поспіль: різні будинки та навіть під’їзди одного будинку можуть бути заживлені від різних ліній електропередачі. Диспетчери орієнтуються не на конкретні будинки, а стежать за перевищенням споживання на кожній мережі. Енергетики чергують лінії для вимкнення, але якщо якісь будинки не вимикаються зовсім, то це свідчить про наявність об`єктів критичної інфраструктури на лінії, що живить ці будинки. Наприклад: лікарня, водоканал, школа тощо.

Детальніше...

burenie

Про застосування графіків аварійних відключень і графіків спеціальних аварійних відключень

 

Шановні споживачі! Повідомляємо, що у зв’язку з критичною ситуацією в об’єднаній енергетичній системі України, яка склалася через безперервні ворожі атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури, задля запобігання масштабним системним аваріям у мережах Дніпропетровської області, диспетчерський центр НЕК «Укренерго» може бути змушений застосовувати графіки аварійних відключень і графіки спеціальних аварійних відключень, які стосуються навіть підприємств з безперервним циклом виробництва. Просимо враховувати ці обставини при плануванні розпорядку свого робочого часу!

 

Детальніше...

burenie

Тимчасові графіки погодинних відключень

 

Шановні споживачі, у наслідок масштабних руйнувань енергосистеми країни, що призвело до дефіциту потужності та інфраструктури для передачі електроенергії, з метою рівномірного розподілення відключення між всіма мешканцями області, відключення різних будинків і вулиць будуть здійснюватися почергово. Максимальний час відключення електроенергії складає близько 4-х годин.

 

Будь ласка, ознайомтеся з нижченаведеними тимчасовими графіками погодинних відключень.

Детальніше...

burenie

Інформація щодо застосування графіку аварійних відключень!

 

Шановні споживачі, ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» повідомляє, що з метою забезпечення балансової надійності об’єднаної енергетичної системи України й уникнення масштабних аварій в електромережах, за розпорядженням НЕК "Укренерго" можливе застосування графіку аварійних відключень (ГАВ)!

 

По мережах Товариства ГАВ може бути застосований у наступних населених пунктах: м. Дніпро, м. Марганець, м. Жовті Води, м. Вільногірськ, с. Партизанське.

 

Детальніше...

burenie

Інформація щодо обмеження споживання електроенергії!

 

Шановні споживачі, змушені повідомити, що з 20-го жовтня можуть бути застосовані контрольовані заходи обмеження споживання електроенергії з 07:00 ранку до 22:00 вечора!

 

Ці заходи спрямовані на підтримку всієї енергосистеми країни. Наразі задіяний ГРАФІК ОБМЕЖЕННЯ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ (ГОЕ), але у випадку, якщо ці заходи не призведуть до необхідного результату, може бути задіяний ГРАФІК АВАРІЙНИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ.

 

Детальніше...